راهنمای سایت

نحوه ثبت نام و خرید اشتراک کاربری ویژه در سایت "فردای روشن من "

در این بخش مرحله به مرحله نحوه‌ی ثبت نام و تهیه اشتراک ویژه را توضیح خواهیم داد.

در ابتدا لازم به ذکر است که جهت استفاده از کلیه مطالب شما باید ابتدا ثبت نام نمایید که مراحل آن در زیر توضیح داده شده است:

ثبت نام

گزینه ثبت‌نام را بالای تمام صفحات وب‌سایت می‌توانید ببینید. کافی است روی آن کلیک کنید و وارد صفحه‌ای که در زیر مشاهده می‌کنید شوید. در این صفحه شما باید مشخصات خود را وارد کنید، نام و نام‌خانوادگی، ایمیل و شماره موبایل و رمز عبور دلخواه خود را وارد کنید. پس از وارد کردن مشخصات حتماً بر روی گزینه I'm not a robot  کلیک کنید. سپس بر روی دکمه عضویت کلیک کنید.

نحوه خرید اشتراک ویژه:

پس از اتمام ثبت نام، وارد صفحه پنل کاربری می شوید، همین طور که در شکل زیر مشاهده می کنید در ابتدا با پیام نارنجی رنگی در پایین صفحه مواجه می شوید مبنی بر اینکه شما هنوز اشتراک ویژه خودرا فعال نکرده‌اید! برای خرید اشتراک ویژه باید بر روی ارتقا عضویت کلیک کنید.

سپس در صفحه ارتقا عضویت، نوع اشتراک دلخواهتان را انتخاب می کنید و بر روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک می کنید.

 

سپس صفحه درگاه بانک برای شما باز می شود و با وارد کردن مشخصات کارت خود اقدام به خرید اینترنتی می کنید.

پس از اینکه مراحل خرید اینترنتی با موفقیت انجام شد، همانطور که مشاهده می کنید با ورود به پنل کاربری خود با پیام سبز رنگی در بالای صفحه مواجه می شود که نوع اشتراک شما و مدت زمان اعتبار آن را مشخص کرده است. هم اکنون مراحل خرید اشتراک وِیژه به پایان رسید و شما می توانید به راحتی از تمامی محتوای سایت استفاده کنید